Masáže a další regenerační služby

 

Klasické masáže - sportovní a relaxační – práce na svalech a šlachách                      cca 1 hod.

                                                                                                                                  
Dornova metoda - Nepatří do kategorie masáží, pracuje se s kostrou. Srovnání končetin, kýčelních kloubů, pánve, kostrče, bederní, hrudní i krční páteře. Dále pomáhá odstraňovat lordózu, kyfózu, skoliózu, problémy s rameny, lokty, koleny....na rozdíl od chiropraxe, při této metodě klient plně spolupracuje s terapeutem a veškeré posuny kloubů a obratlů se provádí za pohybu.                                                                                                                      

čas:  cca 2 hod.


Baňkování - Při zatuhlých svalech, na podporu detoxikace, pro stimulaci určitých bodů na meridiánech, kdy podporují léčbu (např. astmatu), odbourávání tukových polštářků. Baňky se např. používají při rovnání páteře, je-li některý obratel zapadlý.                                 

čas:  dle potřeby


Breussova masáž - Jemná, hladivá a harmonizující masáž. Používá se na závěr tlakové masáže či „dornovky“. Do páteře se vtírá třezalkový olej, který vyživuje obratle, hlavně ploténky.     Ošetřená páteř se přikryje hedvábným papírem, záda dekou. 20-30 min. klient relaxuje a tělo vstřebává léčivý olej.                                                                            

čas:  cca 30 min hod.


Reiki ošetření - Je součástí Breussovy masáže. Terapeut předává do hlavního energetického kanálu na páteři Reiki ( universální,léčivou a harmonizující energii).                       

čas:     dle potřeby


Ceny masáží:  Praha - 600 Kč /hod.
                           Děčín - 500 Kč /hod.