Něco málo o sobě

 

  Od dětství jsem se zabývala sportovní gymnastikou a později pracovala jako trenérka.
 Z toho je zřejmé, že jsem už v mládí měla problémy s páteří, které se s přibývajícím věkem stupňovaly. Klasická léčba zahrnovala tablety a injekce, které tišily bolest, ale neléčily. Pochopila jsem, že musím vzít své zdraví do vlastních rukou a nečekat na zázraky.
 Absolvovala jsem týdenní seminář ozdravného Čchi- kung cvičení a později ještě léčitelský stupeň u Mistra Nikolaje Luky v Praze. To mě postavilo na nohy (diagnóza lékařů zněla „únavový syndrom“). Dále Reiki zasvěcení 1. a 2. stupeň u Mari Hall v Liberci, pak seminář Silvovy metody v Praze. Začala jsem se zajímat o energie a zúčastnila se dvou seminářů Kosmopsychoenergosugestologie ( eňopsychologie) prof. Alberta Ignatěnka. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Sportovní a regenerační masáže při TF UK Praha u MUDr. Kvapilíka. Masáže svalů nestačily na problémy s kostrou, a tak jsem si našla onen „zázrak“- Dornovu metodu . Absolvovala jsem 1. a 2. stupeň v roce 2005 u akreditované lektorky Zuzany Prouzové. Dornova metoda používá velmi často i baňky, a tak jsem se zúčastnila kurzu baňkování u p. Petra Pytle. Mám 80. letou maminku a pro ni a jiné seniory jsem hledala „něco hodně jemného“. U Pavla Hoška jsem absolvovala dva semináře Ájurvédské masáže a Marmové terapie.
 Na všechny výše uvedené techniky a metody mám certifikáty a osvědčení.
V současné době asistuji na seminářích Dornovy metody, kde „nováčkům“ pomáhám a sama se stále učím.
 Na www.dornova-metoda.com doporučený terapeut Dornovy metody pro Ústecký kraj a město Prahu. Terapie DM a ostatní služby včetně masáží provádím v Děčíně ( Jasná 272/4, Děčín X.) a v Praze (centrum Relax Švehlovka, Praha 15 – Hostivař).